Tenisové dopoledne s žáky 3.A ze ZŠ Černošice
Děti ze ZŠ Černošice si vyzkoušely tenis v našem klubu
Na závěr školního roku proběhlo v úterý 23. června v našem klubu tenisové dopoledne se třídou paní učitelky Lenky Řezníčkové, 3.A ze Základní školy Černošice.
Akce se zúčastnilo 17 dětí. Některé už s tenisem měly zkušenosti, některé dokonce hrají za naše závodní týmy, ale pro část dětí to byla úplná premiéra. A nutno dodat, že ji zvládly skvěle.
Dopoledne se neslo v příjemné atmosféře a věříme, že si ho všichni užili. Doufáme také, že pro děti bylo tenisové dopoledne inspirací a že si mohly vyzkoušet, jak krásný sport tenis je. A kdo ví. Třeba se mezi nimi najdou i budoucí členové nastupující generace našich tenistů a tenistek.
Děkujeme dětem i paní učitelce za návštěvu a budeme se těšit zase někdy na kurtech!

























