MP Cup 2026: tropické vedro, skvělá atmosféra a vítězství Lenky Kostrounové
V pátek 26. června proběhl na kurtech našeho klubu další ročník tradičního dámského turnaje MP Cup.
Stejně jako loni se hráčky musely vypořádat nejen se soupeřkami na druhé straně sítě, ale také s počasím, které se rozhodlo otestovat jejich odolnost opravdu důkladně. Tropické vedro, rozpálená antuka a slunce, které nebralo ohled na žádný herní plán, vytvořily podmínky, ve kterých by člověk nejraději servíroval rovnou do bazénu.
Přesto se turnaj odehrál ve skvělé atmosféře, s nasazením, úsměvem a energií, která k MP Cupu už neodmyslitelně patří.
Vítězkou letošního ročníku se stala Lenka Kostrounová. Gratulujeme k parádnímu výkonu a děkujeme všem hráčkám za účast, bojovnost a výbornou náladu i v podmínkách, které měly k rekreačnímu chládku opravdu daleko.
Tak zase za rok!










